Kuinka voimme palvella?

KS-Lämpö on täyden palvelun lämpötalo.  Edustamme laadukkaita Bosch, Thermia ja Mitsubishi Electric-lämpöpumppuja. Ota yhteyttä ja pyydä ilmainen arvio omista säästömahdollisuuksistasi. Tarkastellaan yhdessä taloosi sopivin lämmitysjärjestelmä. Tule käymään myymälässämme tai ota yhteyttä. Meidät tavoitat puhelimella tai oheisella yhteydenottolomakkeella. Vastaamme pikaisesti.

Lämpimästi Tervetuloa!

 

Lappeenranta   Imatra   Kouvola   Kotka

Mika Rautio
Puh. 050 555 6021
mika.rautio@kslampo.fi

Jouko Savolainen
Puh 050 303 3229
jouko.savolainen@kslampo.fi

Henri Laukkanen
Puh. 050 555 6020
henri.laukkanen@kslampo.fi

Jouni Leppänen
Puh. 040 593 3420
jouni.leppanen@kslampo.fi

Ilkka Pulliainen
Puh. 050 369 1199
ilkka.pulliainen@kslampo.fi

Jouko Savolainen
Puh 050 303 3229
jouko.savolainen@kslampo.fi

Jan Vanhatalo
Puh. 050 555 2268
jan.vanhatalo@kslampo.fi

Asentajat

Miitri Lautiainen
Puh. 010 209 7000
miitri.lautiainen@kslampo.fi

Kai Bruce
Puh. 040 065 0616
kai.bruce@kslampo.fi

Kari Karjalainen
Puh. 050 555 9099
kari.karjalaine@kslampo.fi

Harri Tella
Puh. 050 349 5500
harri.tella@kslampo.fi

Timo-Santeri Alatalo
Puh. 050 356 5307
timo-santeri.alatalo@kslampo.fi

Sami Honkanen
Puh. 050 525 9076
sami.honkanen@kslampo.fi

Petja Ryösö
Puh. 044 970 4812
petja.ryoso@kslampo.fi

Aki Pusa
aki.pusa@kslampo.fi

Pietu Kervinen
pietu.kervinen@kslampo.fi

Jouni Kaikko
jouni.kaikko@kslampo.fi

Lauri Tikka

Ota yhteyttä

    Olen kiinnostunut